KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12699373
nr 1269 9373
Valerij Chirkov
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Komposition, signerad. Olja på pannå, 50x39 cm
Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:26:31
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr